Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2011, 00:10   #602
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Aschaar: nie każdy trwoży się o los swej postaci. Spytaj Akwusa na przykład, choć ten świr to zły przykład

Pozdrawiam
b
.

Nie o tym, piszę. Kedgard to jakieś moje "wcielenie", kolejne alter ego - setne, tysięczne... Nie wiem. Czy on przeżyje czy nie to nie ma dla mnie znaczenia - ja wiem jaka to jest postać i nawet jak MG ją zabije to ja nie mam pro blemu z tym, aby ją wskrzesić kiedy będzie mi potrzeba w innej sesji, albo nawet tylko po to, aby pomyśleć jaki to był szuja.


Pisze o tym, że Kedgard - jak każdy człowiek - boi się o swoje życie. On zrobi wszystko żeby przeżyć, zapłaci każdą cenę, zwłaszcza jak będzie to nie jego cena. Dlatego nie zacznie się bić z Kresem czy Kuno, bo Kedgard wie, że to nie ma sensu i wie, ze w takim rozdaniu ewidentnie traci.
Ja - Asch - nie mam z tym problemu. Kolejne PvP, może jakaś kostkologia stosowana (a nóż los będzie po mojej stronie). Jak nie - walka na zakończenie sesji i świeczunia. Czy ja coś tracę? Nie.


To co piszę w sesji wynika (a przynajmniej staram się) z wiedzy postaci i jej oceny sytuacji. Moja w wielu miejscach jest diametralnie różna.
 
Aschaar jest offline