Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2011, 00:28   #608
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Gniewny Zobacz post
I jeszcze z cynizmem to skomentowałeś (1hp)
Pisałem już o tym. Powtórzę: uważam, ze gracz nie może rozstrzygać PvP. Ponieważ zaś w tej sesji kilkakrotnie ominięto moje deklaracje napisałem to w poscie. Tak mogłem napisać:
Cytat:
deklaracja - strzelają żeby zabić i zemścić się za swoich towarzyszy. GM rozstrzygaj PvP - potrzebujesz statystyki ludzi?
Byłoby mniej cynicznie? To była furtka dla MG.

Tak samo jak teraz złożyłem tylko deklarację, zamiast wykosić postaci przy użyciu kuszników z dachu. Naprawdę nic nie stało na przeszkodzie, aby zamiast cieci położyć profesorka, Kressa i Kuno. Też zostawiając im 1HP. ^^


Cytat:
Napisał Kerm
W gospodzie również ludzi Młokosa było wielu i założenie "zabiję kogoś, ale przecież i tak uda mi się ujść z życiem" jest z gruntu fałszywe.
Dokładnie. Ale to co postacie wasze wymyśliły - logicznie - odpowiadało również ludziom Mortona - mieli miej na głowie. Jakby który podszedł i powiedział, ze chce z zamku wybyć, to nawet klucze do pokoju byście dostali, żeby dwa piętra niżej się spuszczać.


Gdyby nie wybuchła panika - sprawę szybko by zamknięto (kultystę wszak już aresztowano) i po wszystkim. Wyszło jak wyszło.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 29-01-2011 o 00:32.
Aschaar jest offline