Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2011, 15:31   #23
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Nie mam takiego generatora, ale mogę dać ci automatyczną kartę do dnd w excelu, którą kiedyś przetłumaczyłem i zmodyfikowałem sobie: Download Karta 3.5 ed DnD pl.xls from Sendspace.com - send big files the easy way
Tak, dzięki, przydało się. W końcu wybrałem The Archivist.

Cytat:
Napisał Takeda Zobacz post
W tej chwili mam jedną KP od Nexus6 oraz jeden koncept od innego zainteresowanego gracza i obie postacie są zdecydowanie złe.
Mam szczerą nadzieję, że nikt nie będzie odgrywał "och jaki ja smutny, że jestem w Ravenloft" bo twardym trza być nie mientkim i że przynajmniej na początku każdy będzie dążył do gry zespołowej. Z jednej strony odgrywanie charakteru złego zakłada, że zdrada jest nam nie obca, z drugiej strony nie stworzyłem postaci z myślą o GvG (czy też PvP).
 
Anonim jest offline