Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2011, 22:45   #3
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Ludzie (no i Ty też oczywiście), na co wy czekacie? Tal Astra zapewni wam wszystko to, czego zabraniała wam mamusia a ksiądz straszył piekłem. Seks, frytki i disco polo. Zboczeńcy, mordercy i wszelkiego rodzaju zwyrodnialcy, czują się tu jak w domu. Nie ma takiej perwersji, takiego zboczenia, takich drągów i takich rozkoszy, których u nas by brakowało. Cycki i gołe dupa gratis dla wszystkich! Zgłaszać się, zanim miejsc zabraknie!
Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Setting i mechanika: DnD 3.0 czy tam 3.5 - postacie tworzycie na poziomie 1. Co dopuszczam? Chyba wszystko, co sensowne. Mroczne elfy, demony, ludzie-kobry i rosomakołaki nie są sensowne. Warto jednak do mnie nawinąć zanim zabierzecie się za konstruowanie swego bohatera. Wręcz powinniście.
http://img217.imageshack.us/img217/5...1395417098.gif

Ale ja akurat chciałem grać zboczonym słuchaczem disco polo, który morduje tylko po to, żeby mieć w czyjej krwi maczać frytki. I tak się składa, że gdy zobaczyłem, że jest takie coś jak człowiek kobra to pomyślałem, że właśnie człowiekiem kobrą chciałbym grać. Człowiek kobra "żonci na refisze".

No dobra, może to był taki suchy żarcik, ale teraz poważnie. Ja się zgłoszę, a wy napiszecie na przykład (że pozwolę sobie zacytować z mojego ulubionego tematu z komentarzami do gry)

Cytat:
Napisał Cohen Zobacz post
napisanie czegoś, czego gracz napisać nie ma prawa, jak zabicie innej postaci w swoim poście
A ja na to: http://img217.imageshack.us/img217/5...1395417098.gif

Ale jeśliście imcie zasady jasne macie to ja się zgłoszę i nie muszę grać człowiekiem kobrą (bez kitu to brzmi dobrze, coś jak skrzyżowanie głowy kobry z przeciwnikami Karate Kida).

Nie macie może wolnej karty postaci, którą stworzyliście sobie do szuflady, ale nikt was nie przyjął do sesji i tak więdnie bez sensu? Dziś stworzyłem pierwszą postać do D&D (już ją posłałem do innej rekrutacji) i powiedzmy sobie szczerze: robiłem wszystko, żeby uzyskać jak największe modyfikatory do umiejętności i gdybym miał zrobić kolejną postać to w zależności od profesji również by tam było wszystko byle mieć większe cyfry. Czy to nie jest nudne?

Dlatego mam propozycję: wy dajcie kartę, a ja ją odegram (i stworzę najoryginalniejszą historię jaką w życiu widzieliście na zasadzie: zwyczajny gość, któremu rodzina nie została zamordowana/porwana/przemieniona w zombie tylko po prostu pewnego dnia tak zachlał pałę, że obudził się w zupełnie innym miejscu i jako typowy awanturnik wysłał rodzinie wiadomość, że idzie na "walkabout" i żeby się nie martwili). Tylko potem nie narzekać, że potraktowałem poważnie:

Cytat:
Napisał malahaj Zobacz post
Ludzie (no i Ty też oczywiście), na co wy czekacie? Tal Astra zapewni wam wszystko to, czego zabraniała wam mamusia a ksiądz straszył piekłem. Seks, frytki i disco polo. Zboczeńcy, mordercy i wszelkiego rodzaju zwyrodnialcy, czują się tu jak w domu. Nie ma takiej perwersji, takiego zboczenia, takich drągów i takich rozkoszy, których u nas by brakowało. Cycki i gołe dupa gratis dla wszystkich! Zgłaszać się, zanim miejsc zabraknie!
Co w wy na to? No dobra, mogę stworzyć tą kartę.
 
Anonim jest offline