Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 00:02   #4
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
To korzystając z okazji, że ktoś przewertował ostatnie nominacje do Paszportów Polityki i trafił na nominację dla mnie i Malahaja za ową sesję podbiję temat odpowiadając Anonimowi.

Mechanika, co pisałem już w innych rekrutacjach, gdzie sesje prowadziłem - nie jest moją viagrą. Miłośnicy power-buildów raczej tracą czas. Trochę rzucam, ale nie jest to gra z cyklu: 'Uwaga! Rozpoczęła się tura 1. BG#1 wykonuje akcję darmową, a następnie akcję ruchu, półtorametrowy krok, ebuebuebuueubuebuebe'. Ale DnD daje jasność i przejrzystość, więc jest.

A teraz część stricte do Anonima.

Cytat:
Nie macie może wolnej karty postaci, którą stworzyliście sobie do szuflady, ale nikt was nie przyjął do sesji i tak więdnie bez sensu?
My mamy synek całe skrzynki zawalone zaproszeniami do sesji i jeszcze płacą nam hajsy za cameo appearance, więc to o czym mówisz to dla nas totalne science-fiction. Ale jak chcesz mogę pomóc przy KP, szybko coś zmajstrujemy, bo tu naprawdę nie chodzi o wyciśnięcie jak największych bonusów.

Co do historii postaci: Nie oczekuję jakichś elaboratów. W zasadzie może być bez, bo historię tworzymy wspólnie w toku sesji. Tak czy inaczej, jeśli ktoś jest gotów zagrać to proszę przed tworzeniem BG zgłosić się do mnie.
 
Panicz jest offline