Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 12:50   #22
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Kachimi Zobacz post
Aschaar czy ty masz jakąś osobistą krucjatę przeciw mnie?
Nie awansowałeś tak wysoko, aby być na tym poziomie.

W ramach krucjaty - bo może nie zauważyłeś:

Cytat:
Napisał Regulamin
8. Na Forum nie można zamieszczać reklam innych For oraz witryn konkurencyjnych, służy do tego Spis stron RPG. Dozwolone jest natomiast umieszczanie linków informacyjnych (przykładem może być odnośnik do materiałów potrzebnych do sesji / rekrutacji, artykuł czy news z sieci).
oraz:

Cytat:
Napisał Regulamin
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Byłem miły i sympatyczny oraz myślałem, że nie muszę pisać wprost. Teraz napiszę - podpis. Sprawdź podpis.

Cytat:
Rozumiem, że łatwo krytykować innych samemu pozostając biernym i nieproduktywnym.
Dwa hardbooki, siedem softbooków jako autor lub współautor i 13 przygódek + kilkadziesiąt artykułów faktycznie biernie i nieproduktywnie.

PS.:
Na wydanie czegokolwiek nie trzeba pieniędzy. Trzeba dobrego pomysłu, aby było co wydawać.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem