Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2011, 16:53   #27
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Okej, na można zamknąć temat, jak ktoś chce to niech dosyła karty, sesja startuje 3 lutego (albo drugiego) czyli myślę, że do piątku można dosyłać.
Niestety nie przyjmuję (z tych co nadesłali)
- Draugdin (z powodu reputacji, historii, która była niestety strasznie... nijaka.)
- Nexus ( Luki w kartach, mogłeś się zgłosić, pomógłbym, ale żeby nie wybrać rasy? Przepraszam, ale tak to właśnie bywa. Nie chcę poza tym ryzykować kolejnej opuszczonej sesji)
- Razdawczy (za krótka historia, niecała połowa 1A4)

PrzyjmujÄ™
- Redone i Tohma (karty bardzo mi się podobał i ciekawi mnie jak będzie to wyglądać w sesji, ze wszystkich początkujących Tohma zrobił najmniej błędów, brawo.)
- Erissa i One worm (Obydwoje napisaliście swoje historie bardzo zgrabnie i ładnie, przyjemna lektura. Mało błędów w mechanice.)
- Donki (Totalny szok, świetna historia, błędy właściwie żadne, brawo)
- Damian87 (Ciężko Ci odmówić gościu, szczególnie z taką kartą)
- Arsene (Za porządność karty, ciekawa historia, można nazbyt doświadczony jak na 1 poziom, ale niech stracę)
- Ziutek (Dużo pytań, łatwo nauczalny i myśl co chcesz, ale historia i tak jest fajna)

Czekam na Atamana i tych, którzy nie napisali, że chcą grać, ale karty robią. Jeśli kogoś pominąłem, a nadesłał kartę to wypomnieć.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline