Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 20:37   #9
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Problem jest innej natury. Jeśli ktoś nie pisze to nie pisze, bo mu się nie chce. Stracił kompletnie (albo i niekompletnie, ale w dużym stopniu pewnie tak) zainteresowanie sesją i nie ma co liczyć na to, że jeszcze przygwiazdorzy. Albo będzie pisał raz na jakiś czas, rzadziej i rzadziej, aż w końcu wypadnie z gry. Jak sesja będzie im się podobała to będą grali. Jak nie to piątki i szóstki za punktualność nic nie zdziałają, bo ci ludzie srają na granie.

Jeżeli nie piszą, bo są zabiegani/nie mogą/zapomnieli akurat... No to chyba problemu nie ma, bo to są wypadki losowe i nic tu nie pomoże. Wyjdą z tarapatów i wrócą do postowania regularnie.

Niech już owa klasyczna metoda, którą zwykłem i ja stosować uzyska tytuł 'Metody Sekala'. Zdaje się jedyną sensowną, choć na dobrą sprawę jest jedynie sposobem na uporządkowanie listy imion w sesji, a nie zachęcenia do czegokolwiek.

A swoją drogą nie wiem czy cokolwiek by mnie zachęciło do porzucenia na bok 'życia na żywo' czy nawet nudzenia się na internetach, aby szybciej napisać w sesji. Albo się tematem jarasz i piszesz regularnie, albo nie. Nie wiem też czy w sytuacji Graczy, którzy są punktualni i tych drugich warto nagradzać za coś, co wynika z pozagrowego świata. Zmotywowanych nie trzeba motywować, a reszty się nie zachęci ikspekami czy tam wyboldowanym 'serdecznie dziękuję za post w terminie' pod notką.
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem