Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 20:55   #7
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
- Nie przybyłem w te okolice aby szukać burdy z miejscowymi ani zadry ze strażą, poszukuję godnego przeciwnika, jakiego zwierzoczłeka na czele zbrojnej bandy bądź innego plugastwa. Racz jednak wybaczyć ale topora nie złożę, nie z barku poszanowania dla waszych praw, mogę ostawić resztę oręża gdyż prawo jest prawem i we krwi mojej płynie jego głębokie poszanowanie. Z toporem jednak nigdy się nie rozstaję nawet we śnie, jest to jedyna pamiątka po moim ojcu, a tradycję i rodzinę ceni się w moich stronach nade wszystko, tak więc z przykrością muszę odmówić. - Gaurim starał się uważnie dobierać słowa aby nikogo nie urazić, nie chciał też łamać prawa, ale jego własny topór był dla niego rzeczą świętą. - Możecie, jeśli miało by to was uspokoić, zakuć mnie w kajdany na czas audiencji u waszego namiestnika. - brodacz wyciągną przed siebie ręce w geście podporządkowania się woli urzędników i strażników.
 
Nahgraz jest offline