Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2011, 00:48   #15
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Wszystkie KP bardzo dobre, nie mam serca kogoś odrzucać, przyjmuję wszystkich:

-Revan Jorgem
-seto
-Xeper
-Yzurmir
-valtharys
-balzamoon
-Felidae
-Revan


Wiem, miałem wziąć max. 6 osób, ale wszystkie KP bardzo mi się podobały i jedynym kryterium odrzucenia kogoś byłaby liczba "kostek" i reputacja. Ale jako, że każdy kiedyś zaczynał, to dam szansę także nowym graczom. Będzie to wymagało więcej pracy z mojej strony, ale dam radę. Dodam tylko, że w takim wypadku będziecie musieli trzymać się na baczności.

Ważne:

-Proszę każdego o potwierdzenie chęci udziału w sesji na PW.
-Pierwszy post pojawi się w czwartek 3 lutego
-Kto nie potwierdzi udziału w sesji a także nie napisze posta w sesji w przeciągu tygodnia od jej rozpoczęcia, zostanie skreślony z listy graczy.

Wszystkim zainteresowanym dziękuję, w szczególności tym, którzy odwalili kawał dobrej roboty i nadesłali KP

Rekrutacja zakończona, prosiłbym jednak o przeniesienie tematu do archiwum dopiero 3 lutego, jeśli byłaby taka możliwość
 
Mortarel jest offline