Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2011, 21:05   #14
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał behemot Zobacz post
1. Mozesz zdecydować się na jakiś mało popularny dział, gdzie masz niemal pewność że twoje tematy będą niemal zawsze na wierzchu.
Zapraszam do sesji w klimatach Battlestar Galactica. Dla zmylenia przeciwnika będzie się toczyła w dziale "Historyczne", bo tam jest mniejszy ruch.

Linki w podpisie rzeczywiście są niezłym pomysłem. Przy okazji pytanka dwa:
Po primo, w niektórych panelach sesji jest link do komentarzy. Czy da się w ten sposób zrobić więcej linków? Choćby do rekrutacji i materiałów?
Po secundo, da się linkować do pojedynczych postów, ale wtedy wyświetlają się w "Widok pojedynczego posta". Jak zrobić tak, żeby się wyświetlało w normalnym widoku wątku, ale przewinięte do danego posta? Jestem niemal pewien, że się da, jeśli ktoś zna gotowe rozwiązanie (cobym nie musiał sam kombinować) to będę dźwięczny.

Oczywiście wadą takich linków jest fakt, że się nie świecą, jeśli w wątku są nieczytane posty. Dlatego własne podforum nadal jest kuszącym rozwiązaniem. Myślę, że jeśli MG ma już renomę na forum i lubi wielowątkowe sesje (wiecie w jakim znaczeniu), to nic się nie stanie, jak ładnie poprosi administrację o podforum (powiedzmy na całą kampanię) z korzyścią dla wszystkich. A pozostałym niech wystarczy tak jak jest.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline