Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2011, 21:55   #12
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
1. No to tak, wcześniej nie zwróciłem uwagi na pewien szczegół. Parę osób pytało się mnie o to, czy można posiadać konia. Oczywiście nie można, więc naturalnym elementem rzeczy będzie to, że osoby, które wpisały sobie w ekwipunku konia, miały na myśli rzeźbioną w drewnianej korze figurkę tego zwierzęcia, którą noszą przy sobie jako pamiątkę po wiejskim jarmarku

2. Będę rozliczał was z każdej wydanej złotej korony. Mam imienną listę graczy z przyporządkowaną do każdego ilością złota. Przy tworzeniu listy oparłem się na informacjach z KP. O dziwo sporo osób nie zawarło w niej informacji o ilości posiadanego złota, dlatego wylosowałem za tych graczy w kostnicy. (najbardziej pechowa osoba ma 3 zk, ale jest też szczęściarz z 17 ) Jeśli wszyscy się zgodzą, opublikuje listę posiadanego złota w pierwszym poście komentarzy i będę ją edytował gdy będzie się zmieniała. Dzięki temu każdy będzie mógł szybko i wygodnie sprawdzić jakimi funduszami dysponuje. Chyba, że ktoś chce zachować tą informację dla siebie. Wtedy będzie musiał liczyć samemu.

3. Będę rozliczał was z tego czy nakarmiliście swoich bohaterów czy też nie. Na początek przyznałem każdemu prowiant na 3 dni, wyjątek zrobiłem w dwóch przypadkach, w których to gracze sami w swojej KP określili ilość posiadanego prowiantu. Ilość posiadanego prowiantu będzie również dostępna w pierwszym moim komentarzu, żeby każdy mógł sobie wygodnie i szybko sprawdzić, zamiast przekopywać się przez posty i obliczać ile to go zostało. Ale proszę tez o wyrażenie na to zgody

Taki mam pomysł, bowiem nie brałem jeszcze udziału w sesji PBF, w której ilość złota i jedzenia byłaby kontrolowana. Jeśli ktoś zna lepszą metodę, chętnie się o niej dowiem


Aha, w panelu sesji (zakładka "Sesja RPG") znajduje się bezpośredni link do komentarzy, pewnie nie wszyscy o nim wiedzą, więc informuję dla wygody
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 02-02-2011 o 21:58.
Mortarel jest offline