Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2011, 22:11   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Arsene
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem było by dodanie w paneli sesji nie tylko komentarzy, ale kilku dodatkowych pól na np. google doca, materiały, rekrutkę czy kto co chce
O coś takiego wnioskowałem jakiś czas temu (circa pół roku), wtedy też był problem z
Cytat:
Napisał Sekal
Niestety obecna struktura i silnik forum nie pozwalają na takie rzeczy, przynajmniej nie bez bardzo "dogłębnych" zmian.
Choć to naprawdę by się przydało, bo nie czarujmy się, że nie wykorzystuje się doc'a w sesji.


Co zaś do tworzenia podforów na poszczególne sesje to wydaje mi się to pomysłem z gruntu chybionym. Zdecydowana większość sesji ma tylko sesję i komentarze (nieliczne jakieś dodatkowe wątki). I dla tych dwu (no dobra) trzech wątków (które mogą się zwinąć po pięciu postach bo sesja padnie) tworzyć specjalne podforum? Przerost formy nad treścią - nie mówiąc o całej robocie z uprawnieniami jaka się z tym wiąże...


Cytat:
Napisał Lilith
subskrypcją konkretnej sesji, to można wtedy nawet po omacku trafić do odpowiedniego wątku.
Oczywiście jednak znacznie wygodniej byłoby mieć "miseczkę" podsuniętą prosto pod nosek.
Właśnie - ciężko coś subskrybować i wchodzić przez panel użytkownika?
 
Aschaar jest offline