Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2011, 11:26   #87
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Hej, chciałam zawiadomić że zerwałam umowę z moim dostawcą internetu i póki nie wybiorę innego jestem odcięta od was, więc przykro mi ale jeszcze trochę mnie nie będzie

Tęsknię... eh... narysowałam dwa ładne obrazki mojej elfki czekają na okazje do pokazania... paa...

Edit:
To znów ja, ale jeszcze nie na stałe. Co tak sesja ucichła? Chłopcy co u was? Nie mogę się doczekać powrotu, muszę tylko znaleźć pracę, zarobić i podpisać umowę z jakimś dostawcą internetu... aj...

Wczoraj jak byłam na spotkaniu w sprawie pracy to powiedzieli nam że mamy pracować w jakimś hangarze w temperaturze dwunastu stopni w dodatku za śmieszne pieniądze. Ten kraj spada na psy, wrrr... Oczywiście szukam dalej, a w międzyczasie was odwiedzam

Nie martwcie się, jeśli brak wam nieco entuzjazmu w sesji to moja mała ciągle go ma tylko muszę znów pisać. No i przepraszam Cię Ajasku za to że nie wspieram twojej sesji, nie wiedziałam że to tak wyjdzie ale jak wrócę zabawimy się na ostro :P
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun
Kata jest offline