Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2011, 13:46   #101
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Czyżbym wyczuwał dusze ścisłowca, że wzorów szukasz? Ja się cieszę, że trójka graczy została. Co się zaś tyczy sesji postaram się dziś w nocy wrzucić posta.

EDIT:
Jest już nowy post. Na razie jeszcze spróbujemy dalej systemem siedmiodniowym, zobaczymy jak to teraz wyjdzie. A potem się zobaczy. Także koniec kolejki: 29-01-2011 22:00

EDIT:
Witajcie
Pewnie zastanawiacie się co z moim kolejnym postem, już odpowiadam. Przez kilka ostatnich dni miałem prawdziwy zawrót głowy i nawet nie znalazłem czasu by wejść na forum. Niestety przez najbliższy tydzień będzie podobnie i dlatego za pisanie będę się mógł wziąć dopiero w przyszły weekend. Bardzo Was za to przepraszam.
Pzdr
 
Col Frost jest offline