Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2006, 08:30   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację

Dzięki!
Oczywiście, że dostaniecie podręczniki za darmo Wszyscy z LI! (chyba na tym przedsięwzięciu zbankrutuje...) Jak tylko uda mi się uzyskać prawa autorskie i nikt mnie w tym nie wyprzedzi. Trylogia Patroli jest wręcz wyśmienita do zrobienia na jej podstawie systemu. I taka na czasie :P

Cytat:
Napisał lupinek
Ja bardzo chętnie wezmę sie za ewentualną korektę tekstów pod względem gramatyki i ort.
Chwilowo potrzebny mi bardziej człowiek od mechaniki lub ktoś, kto dobrze zna książkę i orientuje się w zawiłościach tworzenia systemów Ale bardzo się cieszę, że chcesz pomóc, korekta też się bardzo przyda.

Cytat:
Napisał lupinek
I poszukaj webmastera, który założy Ci stronę na darmowym serwerze. Oczywiście, gdy projekt już ruszy.
Znam takiego jednego genialnego webmastera Ale na razie nie będzie mi potrzebna jego pomoc, bo wszystko co uda mi się stworzyć będę wrzucać tutaj, na LI. A jeśli okaże się, że jednak do czegoś się to nadaje i userom się podoba, to wtedy pomyślę o zawracaniu głowy kochanemu Solemu :P Póki co może spać spokojnie
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem