Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2011, 13:58   #1
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
[Komentarze][Tour of Darkness] Welcome to Vietnam

Witajcie w komentarzach w sesji. Tutaj będą pojawiały się wszelkie informacje odnośnie spraw technicznych, odpisywania itp. Wszelkie komentarze, pytania, uwagi, także proszę zamieszczać tutaj.

Na początku musimy zrobić kilka ustaleń.

a) Termin odpisywania: Jakiś być musi, bo inaczej wszystko się strasznie rozlezie. Nie powiem, że osobiście chciałbym mieć z dwa dni na odpisanie, jak wiadomo, życie i czasami można po prostu nie zdążyć, gdy trzeba odpisać następnego dnia. Miałbym kilka propozycji odnośnie czasu odpisywania: Wy macie 5/6 dni na odpisanie - w tzw. tygodniu, ja mam 1/2 dni w weekend, zamieszczając tym samym posta w sobotę/niedzielę. Druga propozycja jest taka, że wy macie do 7 dni na odpisanie, a ja kolejne 3, daje nam to maksymalny termin między postami 10 dni, a posty GM pojawiają się w różnych dniach. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś inną propozycję, byle nie schodzącą poniżej tygodnia, to dajcie znać.

b) Walki. Czy wolicie opisywać swoje działania w postcie, ładnie je opisując, czy może preferujecie rozgrywanie walk w docu. Szybkie, dość systemowe. Później każdy by umieszczał fragmenty walk w swoim postcie.

Poza tym w dziale pojawi się temat z materiałami do sesji. Prosiłbym was, abyście zamieścili tam informacje o waszych postaciach. Jako minimum musi pojawić się tam: Avatar, Imię i Nazwisko, Stopień Wojskowy, Formacja/Jednostka, Wyznanie. Możecie to rozszerzyć, ale te informacje w materiałach traktuję jako "wiedzę ogólną", każdy kto porozmawia trochę z waszą postacią czy jego kumplami, będzie mógł się tych informacji dowiedzieć.

Na razie to tyle, jak sobie przypomnę coś jeszcze to napiszę

A no i oczywiście mam nadzieję, że czeka nas długa, owocna i fajna współpraca.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline