Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2011, 16:14   #3
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu


Szeregowy (PFC) Marines Jediah Tyler. Urodzony we wiosce zagubionej gdzieś wśród gór i lasów Montany. Dotychczasowe 19 lat życia spędził w miejscu, gdzie mieszka jakieś 200 osób (a drugie tyle niedźwiedzi) i teraz widok wielkiego świata trochę go onieśmiela. Chudy jak śmierć, choć twardy – raczej z tych gości, co „mają siłę w sobie”. Mówi z prowincjonalnym akcentem. Twierdzi, że chce zostać lekarzem. W kieszeniach zawsze nosi Biblię metodystów, bibułki i najtańszy tytoń.

Na ramieniu ma naszywkę elitarnego USMC Force Recon. Trzeba przyznać, że jako chłopak, który nauczył się polować wcześniej, niż jeździć na rowerze, jest znakomitym materiałem na zwiadowcę.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline