Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2011, 10:08   #26
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Powiem tak, w każdym układzie, gdzie nie handluje się towarem, obie strony żyją z wzajemnej satysfakcji. Krótko mówiąc jak dobrze zrobimy komuś laskę, będzie kontent, jak nie, to nie. Jako MG staram się zadowolić Graczy, ale nie jest to pojęcie tożsame ze spełnianiem ich życzeń. Zadowolenie czerpie się z wielu faktów.

Jako MG też lubię być zadowalany. Gracze mogą mnie chwalić, walić na moje sesje, dopytywać się o posta, bluzgać na mnie, narzekać i kląć w komentarzach. Na równi wszystko to daje mi frajdę. I to w sumie najważniejsze.

Frajda. O to właśnie chodzi. gramy dla przyjemności. Nie da się do tego nikogo zmusić. Jak się zmuszam do postów, to wychodzą jak psu z dupy. Z Graczami jest podobnie. I tu mamy swego rodzaju symbiozę. Gracze napędzają MG a MG napędza Graczy. Bo generalnie nie piszący w sesjach, zwlekający i nudzący się Gracze w 99% są wynikiem dawania dupy jako MG przez MG. I tyle. Jak się samemu robi chałę, nie należy oczekiwać fajerwerków od innych.

Chała. Tu również pojęcie względne. Jednego kręcą jednolinijkowe posty w tempie kilka na dzień, innego brygi na x stron a4. Najlepiejjeszczebezspacji. Ja lokuję się gdzieś po środku i lubię emocje na sesjach. Ale, jak każdy człek mam swój gust-styl własny i Graczy lubiących go lub nie. O wiele lepiej jest grać z tymi, którzy go lubią. Ci inni na moich sesjach będą się nużyć i nudzić. I narzekać.

Zatem podkręcajcie się wzajemnie, dawajcie z siebie wszystko i tego samego oczekujcie od innych. I grajcie!

Pozdrawiam
...Lion
.
 
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem