Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2006, 21:08   #6
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Czóż, myślę żeby wmieszać się w to głównie żeńskie grono. To może być ciekawe - jedyną szansą dla postaci jest jej psychika, gdyż pod względem fizycznym będzie przeciętnie - rozumiem to tak, że ktoś będzie mógł być troszkę silniejszy albo troszkę bardziej spostrzegawczy, i tyle. Na sesji Oddziału Widmo coś wprowadzałem z jakimiś fobiami, choć nie uwzględniłem wcześniej tego z MG, ale jak widzę tu będzie nastawianie właśnie na odkrywanie w psychice tego, co myśleliśmy, ze poskromiliśmy .

Brak heroizmu.. Tego właśnie brakuje mi w RPG - żeby np. zwiać przed demonem, który budzi taką grozę, że gardło wysycha a nie strzelać do niego z pistoleciku :P Zgłaszam się, tyle, że wyjeżdżam 7 sierpnia na tydzień. Może będzie jakiś dostęp do neta, zabaczymy.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline