Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2011, 16:05   #191
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
Moim zdaniem to zależy od Twojej ilości wolnego czasu i charakteru sesji, który powinien jakoś wypłynąć w trakcie rekrutacji. Ja osobiście nie gram w więcej niż jednej sesji na raz, choć robiłem kilka przymiarek. Po prostu zwykle piszę trochę dłuższe posty, w międzyczasie w nich wpada mi masa błędów gramatycznych i składniowych, no i muszę je poprawiać.

Jak piszę: po przeczytaniu posta MG czekam koło 2 dni, wracam do niego, rewiduję wcześniejszy pomysł na pociągnięcie akcji i dopiero potem, zwykle na następny dzień, zabieram się za pisanie posta. Przy pisaniu schodzi mi trochę czasu, więc ten proces rozbijam na dwa-trzy dni, potem wracam do posta, poprawiam gramatykę, jakoś go okraszam grafiką i przerabiam. Więc tydzień czasu zajmuje mi spisanie na spokojnie jednej odpowiedzi. Przy lepszej organizacji mogłoby udać się wcisnąć jeszcze jedną sesję, ale do tej pory jakoś wolałem skupić się jednej.

Jednak wiem, że wiele osób gra u wielu MG, a i sami często jednocześnie prowadzą jakieś sesje. Moim zdaniem rozsądnie byłoby spróbować swoich sił najpierw w grze w jednej sesji, a dopiero potem dołączyć do kolejnych, które mogą Cię interesować. Jeśli boisz się, że przepadnie Ci jakaś ciekawa rekrutacja, spytaj MG prowadzącego daną rekrutkę na PW, czy będzie możliwość dołączenia w późniejszym terminie.
O, poczekaj też na wypowiedzi innych użytkowników w tym temacie, spytaj np. Aschaara, prowadzi on swoje sesje i jednocześnie gra w kilku, myślę, że mógłby Ci doradzić w tej sprawie.
 
__________________
Sierściuch i komenty!
Miriander jest offline