Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2011, 17:59   #4
Eleywan
 
Eleywan's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znanyEleywan nie jest za bardzo znany
Rozważałem które zadania mógłbym przyjąć. Zdecydowałem się ,że pomogę leśniczemu. Słońce chyliło się ku zachodowi więc postanowiłem się pośpieszyć. Zadanie dobre na rozgrzewkę , kilka wilków do powalenia. Postanowiłem ,że po skończonym zadaniu udam się do króla, w końcu mógłby poczuć się urażony ignorancją jego prośby o stawienie się w zamku. Od tego samego chłopca od którego kupiłem gazetę dowiedziałem się jak dojść do leśniczówki. Po krótkim opisie zorientowałem się że jest to nie daleko mojego mieszkania. Pożegnałem się z chłopcem i rzuciłem mu srebrnika za pomoc. Za moją chatą skręciłem w lewo doszedłem do granicy lasu o tej porze było już w nim szaro. Dróżka była wydeptana po około pięciu minutach spokojnego spaceru zauważyłem tradycyjny domek , na ganku leżało kilka skór przeróżnych zwierząt a o stojak oparte były łuki. Pomyślałem , że leśniczy to odważny człowiek nie boi się kradzieży cennych futer ani broni. Stanąłem na wprost drzwi i energicznie zapukałem trzy razy.
 
Eleywan jest offline