Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2011, 20:35   #193
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja zwykle staram się uczestniczyć w trzech sesjach na raz, z terminem odpisywania około tygodnia. Uważam, że na tyle mnie stać, tyle czasu i wysiłku mogę poświęcić. Raz zaryzykowałem i przez pewien czas grałem w 4 sesjach, i jakoś dawałem radę, ale jednak wydaje mi się, że to jak dla mnie trochę za dużo. Ale jak widzisz, sprawdziłem to sam. Nikt nie zdecyduje za Ciebie na ile sesji masz czas.
Natomiast odnośnie prowadzenia, to zależy od charakteru sesji i od Twojego przygotowania. Jeśli np. napiszesz sobie na starcie opisy postaci, miejsc etc. i posty będą później w dużej mierze składane z takich opisów, to pewnie dasz radę. Ale na Twoim miejscu bym nie ryzykował i nie pchał się w prowadzenie teraz. Poczekaj aż jedna sesja Ci się skończy, wtedy załóż własną, a później zdecydujesz, czy masz czas jeszcze w jednej grać. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej poczekać i przespać się trochę z planem sesji, niż entuzjastycznie założyć rekrutację i zawieść graczy po dwóch tygodniach.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline