Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2011, 15:06   #9
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
Ok posiadam już 4 karty, które trzymają poziom ale będę czekał do końca tygodnia, dając czas do niedzieli osobom, które nie zdążyły jeszcze do końca wypisać KP i ich wysłać.

Karty są następujące:
(Dodałem mały komentarz wszędzie tam gdzie mam jakieś uwagi.)

1. Ulrich Pulz - Hiena cmentarna - Za dużo statystyk na poziomie wysoki, proponuję zmniejszyć jedną do poziomu średni - wybór której pozostawiam DrutowiZRuszczkom. Reszta jest w porządku.

2. Rene de Blaschois - Błędny rycerz - Mam małe zastrzeżenia co do miecza rodowego. Zamiast zwiększać obr. o +1 i ww o +10, jak by to działało w przypadku gry na pełnych zasadach mechaniki, proponuję przyjąć na potrzeby storytellingu, że Rene potrafi posługiwać się swoim mieczem z niebywałą precyzją. Po prostu przy rzadkich testach, które się pojawią, będzie miał większą szansę na powodzenie. Reszta jest w porządku.

3. Salvaggia Giorlamo - Wszystko jest ok. Co do profesji proponuję ci Banitkę bądź Rozbójniczkę.

4. Thomas "Kimo" Kilomo - Złodziej - Wszystko ok. Brak zastrzeżeń.

Tak jak pisałem czekam do niedzieli. W poniedziałek rozpoczniemy przygodę.

PS: Jeśli pojawi się większa ilość postaci o charakterze hieno-bandyto-złodziejo podobnym mogę wybrać najlepsze z nich. dobrze by było gdyby doszła jeszcze jakaś ciekawa postać o odmiennej profesji.
 
Nahgraz jest offline