Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2006, 21:33   #8
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Solinarius
Gratulacje i powodzenia Milly
Dzięki Sol

Cytat:
Napisał Darken
Jestem chetny do pomocy w kwesti mechaniki.
Jak wroce do domu to zalatwie ksiazki ktore podalas, narazie jednak powiedz mi na pw, co mechanika powinna podkreslac (powernosc postaci, strach, skradanie itp?)
Wiedziałam, że na Ciebie zawsze można liczyć
Książki:
"Nocny Patrol" Siergiej Łukjanienko
"Dzienny Patrol" Siergiej Łukjanienko, Władimir Wasilijew
"Oblicze Czarnej Palmiry" Władimir Wasilijew
Ta ostatnia to tylko lekki dodatek do dwóch pierwszych - te są najważniejsze.

A co do mechaniki. Trochę nad tym w weekend siedziałam, zrobiłam nawet próbkę karty postaci Właściwie wszystko w tym systemie będzie opierało się na magii. To podstawowy punkt wyjścia. Jednocześnie system ma być bardziej storytellingowy, więc rzuty to tylko dodatek do opowieści. Nie ma być tak, że wszystko, łącznie z przejściem przez komnatę, jest wyliczane przez rzuty. Najbardziej pasująca wydaje mi się tutaj mechanika WoD'a, bo widzę też wiele analogii. Dlatego coraz bardziej jestem przekonana, że przy niej zostanę. Ale z chęcią wysłucham wszystkich pomysłów i wskazówek, nic nie jest jeszcze przesądzone. Najlepiej by było, gdybyś przeczytał jak najszybciej książki. To nam bardzo pomoże w porozumieniu

Dzięki wielkie za chęć pomocy! Liczę na jakąś większą ekipę userków. Co z Wami? Nikt nie czytał Nocnego Patrolu? Toż to grzech!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem