Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 00:00   #2
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Wstęp ładny, więc spytam:

1. Co to jest SWEX?

2. Nie zman mechaniki Savage Worlds. Ale gram już jedną sesję na tej mechanice, gdzie ja opisałem postać, a MG dorobił sobie do niej cyferki. Można tak zrobić u Ciebie?

3. Czy sesja będzie dark/jesienno/umieramy-w-rynsztoku/naturalistyczna? Czy można się spodziewać piękna, heroizmu i epickich czynów?

4. Jakie będzie tempo gry?

5. Jaką zakładasz długość postów?

6. Jeśli w powyższych punktach się dogadamy, to miałbym koncepcję bohatera. Chodzi za mną postać finezyjnego wojownika, trochę w typie łotrzyka. Do tej sesji chciałbym z niego zrobić finezyjnego wojownika ze zdolnościami mechanicznymi. Przejdzie?

EDIT:

Ja już wysłałem MG postać. Zgodnie z zapowiedzią: mechanicznie uzdolnionego swashbuclera.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez Kerm : 13-02-2011 o 14:47. Powód: Umieszczanie postów typu "KP wysłałem" jest sprzeczne z regulaminem LI
JanPolak jest offline