Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 01:16   #12
Nahgraz
 
Nahgraz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znanyNahgraz wkrótce będzie znany
Terminu jako takiego nie było, chciałem poczekać aż zbierze się ciekawa grupa awanturników i myślę, że się zebrała. Pomimo, że liczba rzekomych 'czarnych charakterów' jest dość spora, to sądząc po opisach będzie dość barwnie. Napisałem też, że chcę aby w sesji uczestniczyło od 4 do 5 graczy, a że są już 4 interesujące KP postanowiłem dać czas do niedzieli tym, którzy by jeszcze chcieli nadesłać karty. Jeśli do niedzieli nikt dodatkowo się nie zgłosi to w poniedziałek ruszamy. Postaram się przygotować wstępnego posta rozpoczynającego przygodę wcześniej (myślę, że w sobotę) tak aby wprowadzić ewentualne drobne poprawki gdyby jeszcze jakaś KP doszła w niedzielę i żeby móc go wysłać w poniedziałek rano na forum. Myślę, że nie ma sensu zwlekać z rozpoczęciem dłużej, zwłaszcza, że KP które otrzymałem zapowiadają dobrą zabawę .

No chyba, że ktoś poprosi o przedłużenie czasu rekrutacji o dzień czy dwa, wtedy oczywiście dam znać.
 
Nahgraz jest offline