Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 07:02   #3
dreamwalker
 
dreamwalker's Avatar
 
Reputacja: 1 dreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetny
1. SWEX - Savage Worlds Explorer's Edition (edycja, która została przetłumaczona na język polski)

2. Jasne, żaden problem

3. Zależy. Jak pójdziecie w ratowanie świata to będzie epic, jak zrobicie złoczyńców i będziecie poszukiwani w każdym mieście a nagroda za Wasze głowy dojdzie do jakiegoś irracjonalnie wysokiego poziomu, przeżycie na codzień będzie pewnym wyzwaniem.

4. Preferowane post na 3 dni. Z przerwami do uzgodnienia.

5. Ciężko mi napisać więcej niż pół strony a4 nie schodząc na jakieś drobiazgowe opisy przyrody. Zatem nie będę również wymagał więcej od Was. Oczywiście to zależy od tego ile postać robi. Czasem będziemy pisać krótsze posty (np w walce), czasem dłuższe (przy opisywaniu działań bohatera w dłuższym okresie czasu)

6. Nie wiem, co dokładnie rozumiesz przez "finezyjnego wojownika". Ale myślę, że na GG możemy się dogadać Łap mnie po 17 bo wcześniej jestem w pracy.

GG: 1465943
 
__________________
Światło dzieli od ciemności
Czasem tylko mały krok -
Wskazać można tych z jasności,
Innych nadal skrywa mrok.
dreamwalker jest offline