Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 15:34   #141
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Cytat:
Napisał JanPolak Zobacz post
1. Jeśli myśliwce zniwelowały mój kamuflaż, to znaczy że tylko one go przejrzały, czy że całkowicie go wyłączyły i jestem goły i wesoły widoczny dla wszystkich?

2. Jeśli nie istnieje stała klasyfikacja typów okrętów, to czym właściwie jest ten krążownik?
Ad1. Pojawił się krążownik, który zgrabnie zniwelował twój kamuflaż i dla Inaków jesteś widoczny. Przynajmniej na razie, sygnał zawsze można zgubić. Bo wizualnie oczywiście nadal cię nie widać.

2. Jest to statek uniwersalny, wyposażony w ciężkie działa oraz hangary dla myśliwców, które są już w powietrzu. Główną siłą Inackich krążowników, a raczej zaletą, jest możliwość prowadzenia ognia zza naprawdę silnych osłon energetycznych.

Co do niedosytu, jak już robal napisał pracuję cały czas. Niebawem pojawi się spis statków o jakich LL ma dane. Na razie macie tylko dwa podstawowe myśliwce, ale jak mówiłem, prace trwają cały czas intensywnie. Pozdrawiam.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline