Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 17:33   #8
Naganyson
 
Reputacja: 1 Naganyson nie jest za bardzo znanyNaganyson nie jest za bardzo znany
-Ach... Wybacz mi moją wrogość- powiedział na to leśniczy, lecz w tej samej chwili zainterweniował młody człowiek.
-Spokojnie... Już opuszczam, ale ciebie nie znam, kim jesteś?- zapytał się na to leśniczy opuszczając łuk. Przy okazji zobaczyliście, że wcale nie jest tak bardzo ostry, jak wyglądał na pierwszy rzut oka. Było jeszcze sporo czasu do zachodu, ale tropienie wilków również nie jest chwilą, więc nie czekając na odpowiedź z ust nieznajomego opowiedział:
-Rycerzu, potrzebuję pięciu lub dziesięciu martwych wilków. Jeśli przyniesiesz mi 5 martwych wilków dam ci 50 sztuk złota, jeśli będą wyprawione skóry z wilków, to 75 sztuk złota. Jeśli przyniesiesz mi 10 tych zwierząt dostaniesz 75 sztuk złota i na jutro zrobię ci porządne ubranie z takich skór. Nawet jeśli nie będziesz w nim chodził, sprzedasz na pewno. Płacę dużo, naprawdę. Stać mnie na tyle, ale jak dla mnie to naprawdę dużo. Więc radzę przyjąć, to dobra okazja.- Powiedział leśniczy. Spojrzał na młodego mężczyznę bez zbroi, dopiero teraz oczekując od niego odpowiedzi.
 
Naganyson jest offline