Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 18:50   #33
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Bielon:
Ja to widzę tak, że Aschaar przestał byc tłem i NPC, a zaczął grać, jego postać stała się postacią bedącą stroną w rozgrywce. Zaczął wpływać na fabułę zgodnie ze swoimi ambicjami wykraczając poza enpeckę.
Młokos niejako kierował obsługa zajazdu, to jest te kilkadziesiąt osób. Rozmowe z dziewką słuzebną rozgrywałem z nim, zadyma o reakcje straznikow zajazdu byla gdy ktos uzył ich bez konsultacji z nim. Choć działalność w sesji Eryka powinno sie pominąc milczeniem, to znamienne jest iz chocby opis karczmy jaki dal w swoim pierwszym poscie byl nie teges bo nie skonsultowal tego z Aschaarem.

Błędem było lokowanie tam akcji, a jednym z wyników tego status Aschaara w sesji który był jaki był a jak ja to odczułem opisalem wyzej.

Nie pisze tu aby Ci dojechać, to tylko subiektywna opinia na podstawie odczuć, może faktycznie błędna, ale moja!
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem