Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 19:29   #34
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Ja sie nie obrażam. Mnie chodzi tylko o to wszystko co jest opisywane mianem "czyjegoś ekwipunku". Kress miał pod sobą z 50 ludzi w szczytowym momencie a nie wymagał ustalania z nim opisu działań podwładnych mu ludzi. Tupil zarządzał całą zamkową służbą i czeladzią. I co z tego? To NPCowie. Tak samo ludzie Aschaara. Jeśli ktoś z grzeczności ustalał ich reakcję z Nim, spoko. Mnie to nie wadzi, bo Aschaar znał ich najlepiej. Ale równie dobrze było by ustalić to z dowolnym MG. I Aschaarowi z całym szacunkiem nic do tego. Jeśli NPC by go w wyniku tego zdradził, widać miał powód i MG go zna. Jeśli by zadziałał inaczej niż zaplanował Aschaar, widać tak miał działać. To NPC. Nie przedłużenie neuronowe Młokosa.

A krytyka zawsze jest na miejscu.
Pozdrawiam
B
.
 
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem