Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2011, 22:30   #35
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Malakaczi? Jak Cię pod lufę wzięli zupełnie Ci się we łbie pomieszało. Napiszę do Dyrekcji. Tylko mi proszę nie pisz "To JA jestem Dyrekcja!"
Napisz. Oni mi zamiast medalu za bohaterstwo, plany podnieśli.

Cytat:
A poważnie, cieszy mnie, że choć na takim wąskim poletku jesteście z nami. No, ale nie zmienia to faktu, że wskazane było by, byście polemizowali co najmniej na poziomie rysunku Gniewnego. :P
Nie wymagasz ode mnie za dużo? Za wysokie progi jak dla mnie :P

Cytat:
Powiem Ci, że pod względem „primadonności” przewyższasz Hiję i WitchDoctora razem wziętych
[b]Ach[b], chłopie, jak to mawiał mój znajomy, respekcik, respekcik. Na trwałe zapisałeś się w historii RPG.

Cytat:
Nacieszcie oczy, ludziska, a nacieszywszy - oddajcie pokłon.
Cohem, kanalio jedna, jak możesz tak po graczach jechać jak po łysej kobyle? Ja zawsze, choć często w trudzie i znoju, starałem się znaleźć w nich jakiś dobre strony. Lub chociaż kłamać, łudząc się nadzieją, że wyjdą kiedyś na ludzi i tru erpegowców. A Ty tak od razu do utylizacji... Brawo! Przyznaj się, rozbestwiłeś się swoim wiedźminem, gdzie nadmiar graczy masz wyraźny. No i czy przypadkiem nie miąłeś gdzie odpisać.... :P

W temacie zaś:

Do narzekających, że im nie wyszło.

Pamiętajcie, że Bielon wyznaje zasadę, że zwycięstwo i sukces, może być prawdziwy i smakować właściwie, tylko wtedy kiedy jest okupiony olbrzymimi stratami i osiągnięte w sytuacji zadawało by się z góry skazanej na porażkę. Jest on również MG przepełnionym dobrocią i miłością do swych graczy, człekiem o gołębim sercu, który każdemu z was chciałby nieba przychylić. Dlatego zakłada, że każdy z was tenże sukces osiągnie. Jego pewność i wiara w was jest tak wielka, że od razu, każdemu funduje odpowiednie przyprawy wymienione powyżej, aby potem mógł się właściwie i w pełnie rozkoszować owego sukcesu smakiem. Pamiętajcie o tym, jak następny razem utopi was w gównie. :P

O graczach.

Wymienię tylko Anonimia z bo z całej sesji tylko jego post i to nie cały czytałem. Też przejdziesz do historii RPG, jak twórca nowego nurtu – EPG (ekskrement playing game) Moje gratulacje.

O MG

Bielon zauważyłeś ze masowe rzezie, stały się stałym punktem BielHekowy heros-slowfood. Ja wiem, że ksywa z liceum zobowiązuje, ale są w każdej sesji, taki element settinngu. Jak jeszcze razem prowadziliśmy, to sam je dawałem co jakieś czas, jako taki znak rozpoznawczy – jest bissel/Bielon, będzie jakieś ludobójstwo, albo przynajmniej masowe morderstwo.

A tak w ogóle to świetnie wam idzie, więc oby tak dalej. Ach twoja kolej. :P
 
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem