Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2006, 17:58   #14
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Templarius
A teraz? Teraz to moze ciut się wszystko zmienia. Nie mówie, że na lepsze ,bo w rządzie to nadal ci sami złodzieje i aferzyści, za to ważne, że wogóle coś się tam przemieszało. Może niedługo ludzie bez pleców będą mieli szanse na chociaż godne życie? Ja za to tylko pragne nie zostawiać w przyszłości mojego, cokolwiek kochanego, wyniszczonego i cały czas wykorzystywanego, kraiku za jakimś groszem... Może dlatego pójdę do woja? Albo SG? Tylko ciekawe, czy za te 6 albo 7 lat da się tam coś osiągnąć nie mając wujaszka ładnie święcacego pagonami, tak jak jest teraz...
Tak, masz rację, ciut się zmienia. Na gorsze. Polską rządzi Rydzyk, ludzie coraz częściej żyją na granicy ubóstwa, firmy (duże i małe) coraz częściej padają ze względu na wspomniany wcześniej pieniądz. Jezeli chodzi o Twoją wypowiedź "za jakimś groszem" to zabrakło Ci chyba jakichkolwiek doświadczeń w życiu "bez przykrywki" Ja sam zdecydowałem się na wyjazd kiedy w dniu wypłaty w portfelu zostało mi 10 zł, a nie zarabiałem źle jak na krajowe realia.Chętnie bym wrócił, ale za bardzo nie mam perspektyw na godne życie, oczywiscie tęskni mi sie za rodziną, przyjaciółmi itd. ale chęć przetrwania jest chyba większa I nie wrócę dopóki w Polsce się nie naprawi (czyt. na starość)
 
Solinarius jest offline