Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2011, 15:15   #11
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam.

Mój post pojawi się w weekend. Najpewniej do soboty wieczorem. Mam zamiar posunąć akcję do rana kolejnego dnia, zatem jeśli macie coś jeszcze zamiar zrobić przed ułożeniem się na spoczynek, bardzo proszę w terminie do jutra o PW.

Wlktoriaa na GG wyjaśniła mi, ze jednak chyba nie udźwignie gry na pbf (a szkoda, bo zapowiadała się fajna postać uzupełniająca Nawróconego i Cierń w ich śledztwie.

Zatem kieruje też zapytanie do Was - chcecie kolejną osobę na miejsce Wilktorii czy też gracie tylko w duecie.

Sesja nastawiona jest raczej na nastrój i klimat. Zatem i we dwójkę ze swoim zaangażowaniem dacie radę. Ale i na trzecią osobę (szczególnie kogoś takiego kim miała być Arya) znajdzie się jak najbardziej sporo fajnych klimatów w tej opowieści.

Pozdrawiam
 
Armiel jest offline