Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2011, 12:22   #38
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Dobra, ja się zgłoszę do RO3, szkoda, że nie ma nowoczesnych wózków inwalidzkich w warhammer, bo bym zgłosił gościa sparaliżowanego od szyi w dół z trądem i zaawansowanym stadium debilizmu, żebym mógł swobodnie odgrywać statystyki z karty postaci. Ech, będę musiał wymyśleć coś innego. Choć może Dawni Slaanowie mieli taki wózek...

edit: chyba w tego typu sesji najlepiej by było jakby Bielon rozdawał postacie, żeby pasowały do gry, a nie "Eryk wziął się tam niewiadomo skąd i niewiadomo po co"

Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Gdzie jest moderacja, halo? Proszę o jakąś interwencję, ban dla tych awanturujących się w temacie krzykaczy. Czy to jest jeszcze kulturalne forum czy już rynsztok?


Pozdrawiam zaniepokojony.
No aż wyszedłem na ulicę ponieść do ludu pracującego miast i wsi mój śmiech, który to został wywołany przez tą oto powyższą wypowiedź w połączeniu z kinder dzieciakiem.

W sumie nie zgodziłbym się one_wormem - wszystko było jasne w swojej przewrotnej i zaciemnionej chaosowości. Ogółem z tego co czytałem, a później jakoś przestałem i poprzestawałem tylko na tym co tam B'uka sklejał to fabuła przypominała mi: YouTube - Aqua - Roses Are Red Nie mam pojęcia skąd to skojarzenie, ale tak jakoś o tym myślę. Choć w sumie początek, w którym uczestniczyłem to był bardziej YouTube - Aqua - Barbie Girl

Z wypowiedzi graczy to z tego co czytałem to podobały mi się teksty Profesora, tego sierżanta co był poza budynkiem i skrzata... eee... znaczy niziołka Tupika i może dodałbym tu jeszcze typa z kapeluszem. To znaczy graczy, którzy ich odgrywali. Aschaar też dobrze odgrywał postać Młokosa, a akurat jego nick łączę z postacią bo strasznie rzucał się o 30 srebrników... znaczy ekwipunek, a ja od jakiegoś czasu (od lat wielu) uważam, że ekwipunek w rpg to rzeczy drugo, trzecioplanowe, bo pierwszoplanowa jest postać. Młokos był dobrze odegrany, szkoda, że ekwipunek Młokosa był aż tak ważny dla gracza. Chyba, że robimy hack'n'slash to bierz swój topór+15 i pięciu kuszników lvl69 i hajda na wroga!

Co do zdania Bielona na temat mojej karty rekrutacyjnej to: YouTube - Nelson

A do tego, że zostałem zabity za to, że nie wiedziałem, że moja karta postaci to brednia (a wystarczyło, żeby Biały On napisał do mnie coś w stylu "grasz postacią, której wydaje się, że jest wojownikiem chaosu i ma super możliwości, ale tak naprawdę nie ma i jest świrem") to:


Oszukiwanie graczy co do karty ich postaci jest złe. Nie róbcie tak.


Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Eryk (Anonim): bez komnentarza
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 12-02-2011 o 12:44.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem