Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2011, 18:24   #15
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Post dla Hellian jest. Oprócz ciebie jest jeszcze pilot z pistoletem i strzelec z wymontowaną M60. Znajdujecie się gdzieś w okolicy trzech granic (Wietnam, Laos, Kambodża) niestety mapy tego terenu nie ma. Wiecie mniej więcej gdzie jest wioska, którą widzieliście lecąc helikopterem i która jest (powinna być) kontrolowana przez was.

W te okolice zapuszczają się tylko patrole podczas akcji, prawdopodobnie jest tu jakaś baza VC a niewielka odległość od szlaku Ho Chi Minha sprawia, że można tu też spotkać żołnierzy NVA. Nie wiecie kto was zestrzelił, ale na pewno widzieli wasze "lądowanie" i udadzą się w to miejsce.

NPCów możesz dowolnie kontrolować.

I pozostaje mi powiedzieć witam na pokładzie i mam nadzieję, że chłopaki szybko ciebie znajdą ... no chyba, że uratujesz się sama .

Post dla panów wojskowych pojawi się jutro, mam nadzieję, że merill da dzisiaj swojego ...
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline