Wątek: Nowy Wolfenburg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2011, 23:56   #19
Revan Jorgem
 
Revan Jorgem's Avatar
 
Reputacja: 1 Revan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znany
Trucizna jest prawdziwa, tylko nazwy żaby nie pamiętałem więc wpisałem filigramówkę Wiem że to malutka żabka mieszkająca w dzungli i wystarzy kontakt z nią przez gołą skórę żeby umrzeć, a w najlepszym razie dostać miejscowego paraliżu, więc nie wiem czy wódka by rozcieńczyła, a może nawet Kaługin dolał tam większą porcję? Ale nie chcę zbytnio straszyć.

Co do ekwipunku, napiszcie na forum co zakupiliście, w ramach rozsądku, jak rozumiem Eckel nic nie kupuje, a ja zajmę się komponowaniem posta. Postaram się żeby był najdalej w okolicach południa. Możecie przeprowadzić rozmowy między sobą, skontaktować się z kimś z miasta ale ze wszystkiego ma być zdany raport mi.
 
__________________
Gdy cię mają wieszać w ostatnim życzeniu poproś o szklankę wody, nigdy nie wiadomo co się stanie zanim ją przyniosą.

Ostatnio edytowane przez Revan Jorgem : 13-02-2011 o 00:02.
Revan Jorgem jest offline