Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2011, 15:52   #17
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Merill napisał mi smsa, że dziś niestety nie zdąży. Rozumiem, informował mnie już wcześniej o problemach i wiem jak to bywa. Mój post w każdym razie się pojawił. Garść informacji uzupełniających:

Nie ma żadnych dobrych map, tego regionu, nawet stare dobre google maps, odmawia w tym przypadku jakiejkolwiek lepszej współpracy, tak naprawdę dla scenariusza nie ma to większego znaczenia, ale stanowi tylko lepszy smaczek.

W najbliższym czasie wrzucę do materiałów szkic terenu waszej operacji. Nie mam zdolności artystycznych więc, jest to tylko szkic. Mapa odręczna, którą otrzymaliście od Wietnamczyków, też nie wygląda najlepiej, ale ma zaznaczone jakieś charakterystyki terenu etc. Na pewno osoba, która ją tworzyła nie była żadnym artystą, ale musimy wam to tylko wystarczyć.

Jak pojawi się mój szkic, będziecie mogli zacząć podejmować jakieś konkretne decyzje odnośnie waszej misji. Teraz będziecie musieli ruszyć którąś drogą do najbliższej wioski. Po drodze podporucznik powie wam pozostałe szczegóły misji.

Macie przeprowadzić zasadzkę na te jednostki, dlatego w szkicu pojawią się zaznaczone miejsca, w których można taką zasadzkę założyć (no nie zrobicie tego w "dżungli" gdzie widoczność sięga 3 metrów), czas potrzebny na przemarsz i prawdopodobne dróżki. Pamiętajcie, że mapa ta odzwierciedla wiedzę dowództwa, więc nie zawsze musi być całkowicie zgodna a czasy i odległości mogą być niedokładne.

Z mapą pojawi się legenda, która powinna wyjaśniać większość rzeczy. Swoje posty zakończcie przed wioską ...

No cóż pozostaje czekać, na zamieszczenie tego szkicu, bo będziecie musieli wybrać drogę, od której zależy czas przemarszu. Myślę, że dziś do wieczora zdążę ją wrzucić i kolejny raz przepraszam, za brak talentu do rysowania etc. a większość takich mapek będą stanowiły szkice ... mam nadzieję, że nie będzie wam to przeszkadzać ...
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline