Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2011, 14:58   #20
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
No tak jak w PW napisałem to ja wolę w ogóle bez google doc - zresztą jeżeli walki mają polegać jedynie na "to ja go tnę" to może by je olać w sensie gracze, gdy już zdecydują się na walkę to opisują co chcieliby w niej osiągnąć, a MG opisywałby ile z tego wyszło - pierwsza i druga opisują to bez wzmianki o innych, trzecia i czwarta opisują już z uwzględnieniem poprzedników i trzeci to czego spodziewa się od czwartego na podstawie deklaracji pierwszego i drugiego, a potem pierwszy i drugi ewentualnie lekko modyfikują (pisząc po jednej kolejnej) swoje deklaracje, żeby lepiej je dopasować do trzeciego i czwartego. Brzmi zagmatwanie, ale jest dość logiczne i proste. No, ale jeśli większość chce GD do walk to OK - choć "to ja go tnę" ja bym olał.
 
Anonim jest offline