Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2011, 17:38   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Dialogi standardowo mogą być w sesji, walki w google. Jeśli ktoś chce się ugadać to można i dialog w google.

Anonim - w ogóle nie kapuję o co ci chodzi, tak zamieszałeś :P Nigdy nie zdarzyło mi się na sesji pbf "ja go tnę" :P Zwykle wchodzi w posta coś o otoczeniu, ewentualne kontry, zawołania, krzyki, ruch, itd. No i mamy tu też zdaje się postacie czarujące
(MG i gracze A, B, C i D; dla ułatwienia sprawy gracz A lub B nazwiemy AB)
MG - Walka się zaczyna
1 odp gracz A opisuje jakie ma zamiary w czasie walki
2 odp gracz B opisuje jakie ma zamiary w czasie walki niezwracając uwagi na zamiary gracza A
3 odp gracz C opisuje jakie ma zamiary w czasie walki biorąc pod uwagę zamiary graczy A i B
4 odp gracz D opisuje jakie ma zamiary w czasie walki biorąc pod uwagę zamiary graczy A, B i C
5 odp gracz AB dokonuje ewentualnej modyfikacji swoich zamiarów biorąc pod uwagę zamiary graczy AB, C i D
6 odp drugi gracz AB dokonuje ewentualnej modyfikacji swoich zamiarów biorąc pod uwagę zamiary AB, C i D
MG opisuje wynik tych działań i reakcje wrogów

Chodziło o coś takiego. Jak nadal nie zrozumiane to zignorujmy to.

Otoczenie, zawołania i krzyki to elementy "to ja go tnę" umieszczane dla większej ilości słów, no przynajmniej, gdy nic tak naprawdę nie wnoszą i, niestety, czasem są ignorowane przez resztę graczy i MG.

Cięcie kogoś to też ruch, ale rzeczywiście lepiej by było, gdyby opisane były jakieś zaawansowane ruchy walki i ewentualne kontry niż nieprzydatne elementy scenerii - napisałem nieprzydatne, bo bardziej komfortowo by było, gdyby MG opisał wszystkie istotne elementy scenerii, w której toczy się walka...

No chyba, że się mylę i "otoczenie, zawołania, krzyki" i przemyślenia mają o wiele większe znaczenie niż tylko zapychacz miejsca. Że te zawołania mogą sprawić, że walka zostanie przerwana i będzie można pogadać z oponentem, a opisane elementy otoczenia nie będą zapomniane przez kolejnego gracza, gdy on będzie pisał swój tekst...
 
Anonim jest offline