WÄ…tek: Najlepszy horror
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2006, 17:34   #61
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja tam nie mówię, że lubię dobre zakończenia (zależy od filmu ), ale jak na mój gust film mógł się skończyć innego typu "złym zakończeniem". To już bym wolała, żeby się skończył scenę wcześniej, jak jej koleżanka wyskoczyła w samochodzie - miałoby to chyba więcej sensu :P Więc Sol, wytłumacz mi o co chodziło z tą końcówką - jej się śniło, że stamtąd wychodzi, czy jak? Jestem za głupia na takie mądre filmy
Człowiek może wiele, jak sytuacja tego wymaga, ale w takim razie czy to ona dostała takiego powera, że rozwalała potwory jeden po drugim, nawet jak ich było multum, czy to te potwory takie się badziewne zrobiły z biegiem czasu, że nie mogły sobie poradzić z jedną kobitką, jak ich była chmara?

BWP pamiętam doskonale, to była dopiero jazda! Bardzo mi się podobał, to był wręcz mój ideał gatunku (kontynuacji nie widziałam i wcale nie żałuję). A co sądzicie o Cube? Też był fantastyczny, bałam się jak cholera

A z bardziej nowszych, moim ulubionym filmem grozy są "Inni". Cudowny klimat, niesamowite sceny, świetna fabuła i zaskakujące zakończenie. Czego chcieć więcej od znakomitego filmu?
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem