Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 11:01   #6
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Enma postanowiła rozejrzeć się po karczmie w sumie nigdy nie oglądała jej za dokładnie siadała zawsze przy stałym stoliku i wraz z pozostałymi gwardzistami siłowała się na rękę. Teraz jakimś śmiesznym zbiegiem okoliczności została po część właścicielką owej karczmy.
"By to wszystko szlak trafił w koszarach już paplają że będą mieć darmowe piwo i noclegi a niech was licho porwie w odchłań. Co gorsza pozostali właściciele patrzą na mnie jak bym im po mordzie dała. Zabawne ale aż mam na to ochotę."
Enma weszła do karczmy w której panowała wrzawa usłyszawszy toast za Gesslera żałowała w pierwszej chwili że niema trunku w ręce. Jednak nagle usłyszała znajomy głos był to jeden z gwardzistów już nieźle podchmielony podszedł do Enmy.
-Widzę ,że przybył chojny dawca trunków mam nadzieję ..chik... że polejesz towarzyszą..chik!
-Wybacz Miler mimo że stałam się po części właścicielką owej karczmy będę traktowana w niej dalej jak gość i was tak samo będą traktować. Więc albo odejdź i pij dalej za swoje albo zapłać i wracaj do koszar jutro masz przecież wartę.
Oburzony mężczyzna poszedł zataczając się do karczmarza zapłacił za trunki które wypił i już miał zamiar wychodzić gdy jeszcze szepnął słówko Enmie.
-Enma Enma nie wiesz co cię teraz czeka w koszarach.
Enmy nie ruszyło to co powiedział pijaczyna skierowała się ku karczmarzowi. Powiedziała kim jest i została skierowana do izby karczemnej gdzie znajdował się Brunon Gessler.
-Wybacz że zapytam Brunon Gessler jak zapamiętałam? Przedstawię się Enma Rivers jedna z wielu strażników w Nuln. Chciała bym poznać karczmę od środka zawsze przebywałam w niej jako gość będzie ktoś kto nam pokaże co gdzie i jak czy sami mamy się rozejrzeć?
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 15-02-2011 o 14:35.
Tailong jest offline