Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 11:42   #7
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Brunon popatrzył na kobietę, która stanęła obok niego. Była to owa strażniczka, która została wymieniona w testamencie Otta, jako jedna z czterech dziedziczących karczmę osób.
- Tak, dobrze Pani zapamiętała. - Ukłonił się nieznacznie. - Brunon Gessler, brat nieszczęśliwie nam zmarłego Otta. Wybaczy Pani ciekawość, ale co łączyło Panią z moim bratem? Co spowodowało, że my, jako rodzina zostaliśmy pozbawieni czwartej części należnego nam spadku, na rzecz strażniczki miejskiej, jednej z wielu w Nuln?
- A co do Pani pytania o karczmę, to myślę, że obecny tu Franz, będzie na tyle miły, że pokaże nam wszystko i oprowadzi. Już go o to poprosiłem. Może mi Pani toważyszyć w zwiedzaniu, Pani Rivers. - Szczególny akcent położył na nazwisko strażniczki, podkreślając swoją niechęć do obcej osoby.
 
xeper jest offline