Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 14:40   #10
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
a właśnie mam skromne pytanie czy w Nuln jest dużo kobiet strażniczek? I jak zostanie rozegrane moje bycie strażniczką i jednocześnie właścicielką bo wydaje mi się że na jakiś czas muszę z rezygnować z bycia strażniczką by dowiedzieć się o co chodzi z tą karczmą i zmarłym właścicielem zostanie to załatwione jakoś po cichu np idąc do koszar rozmowa z moim szefem i ciche wyjście od niego zwolnienie w koszarach czy mam jakoś pogodzić obie sprawy bo w tej kwestji nie jestem pewna
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline