Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2006, 18:16   #63
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Milly
To już bym wolała, żeby się skończył scenę wcześniej, jak jej koleżanka wyskoczyła w samochodzie - miałoby to chyba więcej sensu :P Więc Sol, wytłumacz mi o co chodziło z tą końcówką - jej się śniło, że stamtąd wychodzi, czy jak?
Śniło jej się bo chwilę wcześniej upadła i straciła przytomność :P Co prawda nie wiem czy jak się straci przytomność to miewa się sny, ale jeżeli tak to Ty powinnaś wiedzieźć na ten temat więcej niż ja.
Ponoć sny są odzwierciedleniem tego co się działo podczas aktywności - wszelkie emocjonalne przeżycia wywołują wpływ na to o czym śnisz. Końcówka pokazuje czego chciała główna bohaterka podczas ponad połowy filmu i jaki wpływ wywołało na niej dokonane chwilę wcześniej zabójstwo (pośrednie ale jednak). Przynajmiej moim zdaniem.
A dlaczego sensowniejsze miałoby być pojawienie się zjawy w samochodzie po (wyimaginowanej) ucieczce?
 
Solinarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem