Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 17:59   #8
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Kira wyczuła niechęć do siebie w głosie Brunona.
"Naprawdę mam ochotę dać im po mordzie i wyjść z tej karczmy ,jednak nim to zrobię chcę się dowiedzieć o co chodzi z śmiercią karczmarza.
-Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz Panie Gessler. Nie wiem czemu dostałam w spadku część tej karczmy nie miałam żadnych bliskich stosunków z twoim bratem. Po prostu lubiłam i lubię tą karczmę. Pilnowałam jej od samego początku bycia strażniczką w Nuln. Sam Gessler przyłączał się często do naszego stolika by posiłować się na ręce z nami. Byłam chyba pierwszą kobietą która z nim wygrała dawno temu...Tu Enma zaczęła intensywnie myśleć nad swoimi słowami. I zrobiła chwilę przerwy.
"Czyżby się z kimś założył o tą karczmę cholera jasna Gessler nie był hazardzistą."
-Wybacz że zapytam czy twój brat był hazardzistą? Może z kimś się założył o moja część karczmy? Czekamy na pozostałych właścicieli?
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline