Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 00:57   #1110
Sakura
 
Sakura's Avatar
 
Reputacja: 1 Sakura nie jest za bardzo znany
Post odnośnie kapelusza - poprawiony.
Post w sprawie spotkania z Wierzbą - zmieniony (kwestie konia i katany, nadal nie wiem, czy nosi wakizashi, ale dyplomatycznie pominęłam).
Post z dziedziny aktualności - w produkcji. Poszedł zarys do Tammo. Z racji iż i tak są tam pytania, poczekam na jego post do sytuacji, a uzupełnię moim najwyżej później w ramach retrospekcji. Miałam nadzieję, że dziś uda mi się go wysłać, ale rozsądek niestety wygrywa z przyjemnością pisania i muszę przerwać pracę.

W sprawie przodków i braku monów - wyjaśnień nie będzie. Zapewne wyjdzie w praniu, o ile uda się przeżyć

Cytat:
Napisał obce
Jeszcze inna sprawa także, że Tammo podstępny jest czasem straszliwie i może faktycznie Sakura ma powody, by postrzegać samurajów ogólnie jako bandę bez honoru, która tylko szuka kozłów ofiarnych, by rekompensować sobie wewnętrzne problemy. I wtedy faktycznie - przez pryzmat osobistej historii - Keiko w oczach Sakury może się różnić od Keiko "prawdziwej".
Oj, trafiłaś w sedno. Punkt widzenia zmienia się diametralnie, gdy staje się po tej innej stronie społeczeństwa.

Cytat:
Napisał Wellin
Ciężką rękę ma MG i srogo zaiste karze za przewinienia tudzież pomyłki wszelakie! Oj ciężko! Wszystko przez post Sakury – tak, tak, wstydzić się trzeba, wstydzić i cenną krwią okupić przewiny. Nawet Keiko się oberwało przez asocjację... No chyba, że to przez tego posta co to miała go uzupełnić
Oj, no dobra, dobra, ale pozwólcie mi chociaż umrzeć z honorem! W białym kimonie, z zachowaniem ceremoniału, a nie jakoś bezimiennie na środku traktu. I to jeszcze od strzał! A nie od żadnego porządnego ostrza. Toż to hańba i rozbój w biały dzień! No przeca tak się nie godzi...


Dhagar - pozwoliłam sobie przekleić linki na forum MKFu do działu Legendziarskiego. Mam nadzieję, że teksty nie są z gatunku zastrzeżonych.
 
Sakura jest offline