Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 09:14   #22
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
A więc napisze schemat a Ty mi Niya napisz jak to poszło i dam posta. Mordragon jak coś mniej więcej tak będę reagował, jakieś pytania czekam z niecierpliwością . Mam net

1. Wejście bez uruchamiania alarmu, nie wiem jak są drzwi zabezpieczone zwyczajnie.
2. Unieruchomienie robocika ładunkiem od Finbara, gdyby było ich więcej zastosuję swój który ma dwa ładunki ale one spalą obwody pewnie, jak nic nie zadziała mam broń ;-P
3. Podłącz oprogramowanie do robocika.
3a. Oprogramowanie działa i Finbar ma dostęp do zasobów domu od tego miejsca on przejmuje dowodzenie a tylko wspieram mięśniowo do momentu kiedy nie dotrzemy do profesorka.
3b. Oprogramowanie działa ale brak możliwości skorzystania z sieci domu. Nadal wszystko robię ja a Finbar ma zabaweczkę do postrzelania
3c. Za duże uszkodzenia w robociku no to jestem sam z Finbarem na głowie ;-P
4. Dotarcie do profesorka i tutaj albo Finbar sam się podłączy z tostera albo ja to zrobię ręcznie do sieci z oprogramowania które mi dostarczył.
5. Zdobycie danych. No cóż działamy zgodnie z założeniami Finbara czyli infekuję bezpośrednio system, Profesorka ogłuszam, jeśli jak w serialu ma być tam jego żona to opaski uciskowe na ręce i na ziemię. Ewentualnie zacznę torturować żonę by zdradził gdzie są dane i jak je dostać. Bo tak naprawdę nikt nie wie. Ewentualnie poddam się rozkazom Finbara co zabrać.

Oczywiście to wszystko przy założeniach że wszystko pójdzie zgodnie z planem. I tak mam maskę na twarzy bo nie mieć to troszkę głupota.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline