Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 16:38   #3
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Niedaleka przyszłość, ale bez przegięć i Afryka Europę najechała? No synek, to już bliższa przyszłość chyba w Star Treku była.
Bez przegięć, czyli bliska nam technologicznie, a nie czasowo, więc trochę latek zdążyło upłynąć.

Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
I co wojska afrykańskie w Afganistanie robiły? O Arabów szeroko pojętych, czy jeszcze szerzej, muzułmanów Ci chodzi?
Mój błąd, chodziło mi o to, że choć przeważa kontynent afrykański, to jednak praktycznie wszyscy żyjący na świecie muzułmani wzięli udział w wojnie.

Mówiłem, że nad kwestiami fabularnymi jeszcze popracuję, ale w ogólnie rzecz biorąc będzie to wyglądało mniej więcej tak: wspomniane wcześniej wojska trafią do Afganistanu i wyczyszczą jego tereny z amerykańskich żołnierzy, tym samym zdobywając znaczących sojuszników - talibów. W tym samym czasie zostaną przeprowadzone zmasowane ataki na kilka z krajów europejskich w tym Włochy i Hiszpanię (armia "afrykańska" jest wspierana również przez kilka innych państw, ale przez jakie - to póki co pozostawię tajemnicą). Ameryka obawiając się o własne ziemie, nie zdecyduje się pomóc Europie w walce z zagrożeniem, a Rosja dodatkowo wycofa swoje jednostki z atakowanych obszarów. W ten sposób wrogie siły zdobędą mnóstwo nowych regionów, oczywiście nie spoczywając na laurach i kontynuując swoją szeroko zakrojoną kampanię wojenną.
 
Shooty jest offline